Translatologiq-06-07
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Translatologiq-06-07

translations, teaching materials
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ocenki Elena Radkova

Go down 
+2
Admin
Dimitrina
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
disparity




Брой мнения : 2
Age : 49
Registration date : 18.04.2007

ocenki Elena Radkova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ocenki Elena Radkova   ocenki Elena Radkova - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 4:39 pm

Razwitieto na sagata s prewoda mi wse pak e polozhitelno. Az i pisah, che edinstwenija nachin da i dokazha, che sym prawila prewoda sama, e da si anuliram ocenkata i da se jawja na izpit pred komisija, i che njamam nishto protiw da go naprawja. Tja obache reshi, che chestnata mi duma, che sym si napisala prewoda sama, i e dostatychna, i mi e pisala otlichen. Ama na men mi e obidno ne za ocenkata, a za komentara i. Pitah ja zashto ne ni izpitwa w Tyrnowo, kato iska da e obektiwna w ocenjawaneto i kato tolkowa ja e strah da ne platim na njakoj da ni prewede tekstowete. Damata se syglasi, che towa e po-udachen wariant. Ami kato e taka, zashto ne go izpolzwa, ami lazi po nerwite na horata....Shocked Mad Rolling Eyes confused
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 142
Age : 40
Registration date : 02.02.2007

ocenki Elena Radkova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ocenki Elena Radkova   ocenki Elena Radkova - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 06, 2007 8:35 am

za6toto si pada dosta typi4ka.
Върнете се в началото Go down
https://translatologiq-06-07.editboard.com
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 142
Age : 40
Registration date : 02.02.2007

ocenki Elena Radkova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ocenki Elena Radkova   ocenki Elena Radkova - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 06, 2007 9:58 am

zdrasti inka, sy6toto pismo kato na neli ot radkova polu4ih i az!!!!!!
prati go po foruma, 4e az nali ne znam kak da vlizam, pozdravi na Vsi4kii:)))) mnogo emocii lqtoto:))po semantika pri dafa imam 4 uraaaaaaaaa:)))


Ot Margoto
Върнете се в началото Go down
https://translatologiq-06-07.editboard.com
Sponsored content





ocenki Elena Radkova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ocenki Elena Radkova   ocenki Elena Radkova - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ocenki Elena Radkova
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ocenki Kyr6eva
» ocenki poeziq
» ocenki Kostova

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Translatologiq-06-07 :: ocenki :: ocenki Elena Radkova-
Идете на: